REFERENCE

Martin Král

Zdroj: Facebook

Naprostá spokojenost. Pana Vladimíra jsme měly na naší svatbě jako DJ a i jako moderátora, parádní hudba, světla, kouř... zkrátka byla to skvělá jízda. Veškeré přípravy a komunikace byly na více než profesionální úrovni. Do budoucna bychom rádi využili nabídky moderování a DJ i na dalších oslavách... Zkrátka můžeme určitě doporučit všem. 

Vojtěch Bouchner

Zdroj: Facebook

Letos v srpnu jsme měli svatbu a spolupráce s panem Vladimírem je zcela příkladná a profesionální. Všemu předcházela skvělá komunikace i pravidelná rekapitulace průběhu celého svatebního dne. Poskytl nám i ozvučení obřadu a slavnostního obědu. Zbytek dne až do pozdních ranních hodin nám dělal společnost a hrál písničky napříč všemi žánry známých skladeb.
Všichni byli nadmíru spokojeni. Doporučuji. 

Jiří Volf

Zdroj: Email

Zdravím Vláďo,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaši účast na naší páteční svatbě. Byl jste naprosto skvělý jako DJ i jako moderátor, všichni se bavili a byli nadšení i díky Vám. Hrál jste nám přesně po chuti i přesto, že jste měl svatbu domluvenou na sobotu, jsme velmi vděční, nikoho lepšího bychom si ani nedokázali představit.

Moderování novomanželské hry se zvedáním bot, i rychlá akce při zapůjčení notebooku k přehrání videa, díky Vám byla naše svatba nezapomenutelným zážitkem a byla přesně taková jakou jsme si ji přáli.

Věřím, že i ostatní se bavili a byli nadšení. Budeme Vás všude doporučovat a chválit a zkrátka, ještě jednou Vám za Vaše bezkonkurenční služby velmi děkujeme. 

Zuzana Erbenová 

Zdroj: Facebook

Pana Vladimíra jsem kontaktovala na doporučení, a tímhle bych ho chtěla doporučit úplně všem. Provázel nás na naší svatbě od odpoledne až do rána do odchodu posledních hostů a pomohl nám z toho udělat naprosto skvělou oslavu. Už od prvotní komunikace vás mile překvapí jeho profesionalita a nadšení  ještě jednou moc děkujeme.

Lukáš Pokorný

Zdroj: Facebook

Mnoho osobních zkušeností! Pro Vláďu je to životní koníček a je to na výsledku znát! Všechno do detailu vymazlený a vždy pro největší spokojenost klienta!

Ju Dita

Zdroj: Facebook

Zdravím, moc chválím DJ. Hrál nám na svatbě a bylo to úplně super!!!! Všem doporučuji!!! Výborná aparatura, super přístup a skvělá práce s hudbou.  

Miroslava Šnáblová

Zdroj: Facebook

Nejlepší Dj z Prahy, děkujeme za perfektní svatbu!

Martin Pečenka

Zdroj: Hodnocení na starém webu

Vláďa nám dělal svatbu 15.9.2017. Naprosto skvělá domluva. Skvělé složení hudby. Díky moc!