KLIENTSKÁ ZÓNA 

Top 10 skladeb pro novomanželský tanec

Nemáte ještě vybranou skladbu pro novomanželský tanec či tanec s rodiči. Nechte se inspirovat nejžádanějšími skladbami pro tuto příležitost. Pro přehrání skladby stačí kliknout na její název.

Pokud chystáte něco speciálního. Na požádání Vám mohu připravit svatební mix 

Svatební hry

Svatební hry nastartují tu správnou atmosféru jak pro novomanželé tak pro hosty. S výběrem a moderováním Vám velmi rád pomohu.

1. Královský kočár

Jedna z nejoblíbenějších svatebních her, která zaměstná jak ženicha s nevěstou, tak i svatební hosty. Hra, u níž je vyžadována jistá dávka koncentrace, může být pro některé "připité" aktéry náročnější, ale o to zábavnější pro ostatní pozorovazele. Kdo nesplní úkol, musí se napít. Čeho? To už je na Vašem rozhodnutí.

Poznámky: Hosty do hry můžou vybrat novomanželé nebo budou vybráni z
dobrovolníků.

2. Svatební kvíz

Oba novomanželé se posadí k sobě zády a sundají si boty, každý má v ruce jednu botu svoji a jednu botu toho druhého. Moderátor se jich ptá na záludné otázky. Ženich s nevěstou zdvihají boty nad hlavu. Nevěstina bota nad hlavou je odpověď nevěsta a naopak.

Poznámky: Jedná se o nejhranější svatební hru.

Pro ukázku klikni ZDE 

3. Židlový tanec

Uprostřed tanečního parketu se vytvoří kruh z židlí, musí jich být o jednu méně, než je tanečníků. Páry tančí kolem židlí. Když přestane hrát hudba, každý musí usednout na jednu židli. Na koho nezbude, vypadává. A tanec pokračuje. S každým vypadnutým je třeba ubrat i jednu židli. Vítězí ten, kdo usedne na poslední židli.

Poznámky: S ubývajícími židlemi mohou účinkující dostávat vtipné úkoly

4. Popelka

Ideální hra pro poznání hostů mezi sebou. Vyberte 10 párů, kdy pány doprovoďte za dveře. Do pytle poté každá z dam odevzdá 1 svůj střevíček. Následně se pánové vrátí a každý z nich si vylosuje jeden střevíček. Moderátor této hry potom odstartuje a pánové budou mít za úkol co nejrychleji najít tu pravou, které střevíc patří. Pár, který se najde, poté tančí dokud se nenajdou všechny páry.

5. Tanec čel

Tato hra spočívá v umístění předmětu (jablka, pomeranče, míčku...) mezi čela tanečníků. Tanečníci musí s tímto předmětem tančit v rytmu hudby tak, aby jim nespadl. Rytmus hudby by se měl nečekaně měnit, aby tanečníci ukázali svůj opravdový taneční um. Komu předmět upadne, tak ze hry vypadává. Poslední pár, který předmět udrží, vyhrává.

6. O židli méně

Hráče posadíte na židle a každému přikážete přinést nějakou věc
(např. rtěnku, kamínek, kapesník, sklenku vína...) a vždy snížíte počet
židlí, když účastníci hry vyrazí na "lov". Kdo se vrátí poslední, vypadává,
jelikož na něj nezbude židle. Až zbudou poslední dva, tak úkolem může
být např. ženichova bota.

7. Hudební a filmový kvíz

Toto je znalostní hra, kdy svatební hosté hádají název skladby / filmu podle zahrané ukázky písně. Kdo první ukázku pozná, získá bod. Výhrou může být třeba tanec s nevěstou nebo ženichem.

8. Koš sladkostí

Alternativa ke svatební tombole. Tato hra je vhodná pro všechny hosty včetně dětí. Hosté dostávají nápovědu podle které hádají známou pochutinu. Když pochutinu uhádnou tak jí vyhrávají.

Zasedací pořádek na svatební hostinu

Potřebujete dát dohromady zasedací pořádek na svatební hostinu? Můžete si ho stáhnout zde a přizpůsobit Vašim potřebám.

Svatební omalovánky

Svatební omalovánky zabaví nejen děti. Stačí je vytisknout a přiložit pár pastelek.