SVATBY

Informace

Každá svatba je originální. Proto ke každé z nich přistupuji individuálně pro Vaší maximální spokojenost. Pomohu Vám s plánováním zábavy nejen pro dospělé. 

Potřebujete zabavit děti? 

Uděláme dětskou diskotéku, pustíme si výrobník bublinek nebo zahrajeme hru o sladkosti. V klientské zóně jsou k dispozici například omalovánky ke stažení. 

Pro dospělé mám připravené i netradiční hry jako je filmový a hudební kvíz.

Repertoár 

Hraji hudbu napříč všemi žánry od 60 let po současnost. Používám dj software který mi umožňuje napojit se do online databáze skladeb což mi umožňuje zahrát opravdu jakékoliv přání.

Žádné cenové balíčky!

V ceně je vždy zahrnuta veškerá technika

  1. Zvuková aparatura o výkonu 1000 W
  2. Na zakázku vyrobený Dj stůl se světelným efektem
  3. Profesionální osvětlení (světelná LED rampa, LED otočné hlavy) řízené DMX pultem
  4. Výrobník mlhy pro intenzivnější zážitek ze světelné show
  5. Výrobník bublinek pro první tanec
  6. Dozvučení hluchého místa (například venkovního prostoru v případě že se hlavní zábava koná ve vnitřních prostorách)
  7. Moderování a spolupráce se svědky

Ozvučení obřadu

Obřady zvučím bezdrátovým reproduktorem o maximálním výkonu 160 W s možností mikrofonu pro oddávajícího. Reproduktor má vlastní baterii a není tedy nutné zajišťovat elektrický přívod.

Skladby na přání

Je to Váš velký den a já udělám vše proto aby jste si ho všichni užili! Naprostou samozřejmostí jsou skladby na přání. Využívám proto vlastní kartičky kam si hosté píší svoje přání. 

Kouzelnická show

Chcete zažít něco opravdu výjimečného na Vaší svatbě? Spolupracuji se skvělým kouzelníkem vystupujícího například v nejznámějším Pražském klubu Duplex. Také ho můžete potkat v Muzeu Smyslů v centru Prahy a na soukromých akcích. Vystoupení se skládá z hlavní kouzelnické show a mikro magie které se může účastnit každý z Vás.