SVATBY

Informace

Každá svatba je originální. Proto ke každé z nich přistupuji individuálně pro Vaší maximální spokojenost. Pomohu Vám s plánováním zábavy nejen pro dospělé. 

Repertoár 

Hraji hudbu napříč všemi žánry od 60 let po současnost. Používám Standalone DJ System, který mi dovoluje napojit se do online databáze skladeb, což mi umožňuje zahrát opravdu téměř jakékoliv přání.

Potřebujete zabavit děti?

Uděláme dětskou diskotéku, pustíme si výrobník bublinek, nebo si zahrajeme hru o sladkosti! V klientské zóně získáte k dispozici například i omalovánky ke stažení. Pro dospělé mám připravené i netradiční hry jako je filmový a hudební kvíz.

Svatby nejsou jen o dobré hudbě a tanci, ale také o zábavě. Provedu Vás celým dnem, včetně moderování her a tradic.

Děti mají nejradši výrobník umělé mlhy a světla. K dispozici mám i výrobník bublinek.

Parket Vám nasvítím příjemnými barvami. Večer naopak oceníte světelnou show.

Ozvučení obřadu

Obřady zvučím bezdrátovým reproduktorem o maximálním výkonu 200 W s možností mikrofonu pro oddávajícího. Reproduktor má vlastní baterii a není tedy nutné zajišťovat elektrický přívod.

Skladby na přání

Je to Váš velký den a já udělám vše proto, abyste si ho všichni užili! Naprostou samozřejmostí jsou skladby na přání.  

Kouzelnická show

Chcete zažít něco opravdu výjimečného na Vaší svatbě? Spolupracuji se skvělým kouzelníkem vystupujícím například v nejznámějším pražském klubu Duplex. Také ho můžete potkat v Muzeu Smyslů v centru Prahy a na soukromých akcích. Vystoupení se skládá z hlavní kouzelnické show a mikro magie, které se může účastnit každý z Vás.

Technika